Bandomosios galimybės

bandomosios galimybės

Inovacijos energetikoje Siekiant palengvinti ir skatinti energetikos inovacijų ir technologijų kūrimą, Energetikos ministerija parengė ir teikia Vyriausybei svarstyti įstatymo pakeitimus, kuriais bus sukurta bandomoji reguliacinė aplinka angl.

Egzamino rezultatai gali būti naudojami priimant mokinius į specializuotas vidurinės mokyklos klases.

Energetikos įstatymo pakeitimais reglamentuoti svarbiausi tokios bandomosios energetikos inovacijų aplinkos veikimo principai, kriterijai norintiems ja pasinaudoti subjektams, o taip pat jų teisės ir pareigos. Nauja teisinė aplinka sudarys galimybes energetikos inovacijų kūrėjams realioje aplinkoje išbandyti inovatyvius kuriamus produktus ar verslo sprendimus.

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba VERT atliks priežiūrą ir teiks konsultacinę pagalbą.

Is a Tesla roadtrip a good idea?

Šiuo metu bandomosios galimybės kūrėjui, norinčiam išsibandyti pilotinį inovatyvų energetikos srities produktą ar paslaugą, reikėdavo gauti leidimus. Tai užtrukdavo nemažai laiko ir reikalaudavo daug pastangų, o kartais ir išvis nebūdavo galimybės išbandyti inovaciją realiomis sąlygomis.

sėkmingų prekybos centrų kuris brokeris yra geriausias pradedantiesiems

Dar viena tokios bandomosios energetikos inovacijų aplinkos nauda — vykdant veiklą išryškėjusius energetikos veiklos reguliavimo trūkumus Energetikos ministerija ir susijusios institucijos galės operatyviai pašalinti arba sumažinti. Taip pat, svarbu paminėti, kad Energetikos įstatymo pakeitimais bus skatinamos reguliuojamų energetikos įmonių inovacijos, apibrėžiant inovacijų finansavimo šaltinius tokioje bandomosios galimybės. Inovacijų energetikos sektoriuje skatinimas — tai viena iš keturių svarbiausių Nacionalinėje energetinės nepriklausomybės strategijoje įrašytų krypčių.

jų naudojimo galimybės ir strategijos

Energetikos ministerija siekia, kad Lietuva iš energetikos bandomosios galimybės importuojančios šalies taptų energetikos technologijas kuriančia, žinias, bandomosios galimybės generuojančia ir jas eksportuojančia šalimi. Taip pat, bus siekiama, kad Lietuvoje prekybinės priekabos energetikos srities moksliniai tyrimai ir eksperimentinė plėtra, sukuriami produktai būtų įdiegti į pramoninę gamybą ir taptų Lietuvos eksporto dalimi, taip prisidedant prie šalies ekonomikos augimo.

kaip aš pradėjau uždirbti stabilią prekybą investicijos į interneto projektą

Dalintis Taip pat skaitykite.

Naudingi diskusijos