Deklaruota kriptovaliuta. Mokesčių inspekcija pričiupo kriptovaliutų pardavėją

Estijos policija sulaikė milijonų eurų vertės kriptovaliutos pavogusį vyrą

Gyventojas geranoriškai į biudžetą sumokėjo 75 tūkst.

deklaruota kriptovaliuta montor internetinių pajamų žodynėlis

Be stebėsenos VMI atlieka mokesčių mokėtojų, kurie užsiima virtualių valiutų platinimu pardavimu, pirkimu bei priima atsiskaitymus už prekes, paslaugas virtualiomis valiutomis, analizę ir vykdo kontrolės veiksmus.

Šiemet vertinamas asmenų, užsiimančių virtualių valiutų platinimu, rizikingumas.

pirkti su galimybe

Nustatytas gyventojas, nedeklaravęs tūkst. Jis papildomai deklaravo 10 tūkst. Todėl asmenims, įvykdžiusiems ICO, virtualių valiutų platinimus, deklaruota kriptovaliuta tinkamai vykdyti mokestines pareigas, nelaukiant stebėsenos ar tuo labiau kontrolės veiksmų.

Patikrino kriptovaliutomis spekuliuojančius lietuvius: sąskaitose — milijoninės apyvartos Nuoroda nukopijuota aA Vienas lietuvis nuo metų pradžios iki metų vasaros pirko deklaruota kriptovaliuta pardavė kriptovaliutų už 27 mln. Jos metu buvo surinkti Lietuvos banko ir elektroninių pinigų institucijų duomenys apie fizinius ir juridinius asmenis, kurie nuo metų sausio 1 dienos atliko su kriptovaliutų keitimu susijusių piniginių operacijų už didesnę nei 80 tūkst.

Minėtas šiaulietis buvo įregistravęs kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų rengėjų veiklą, nors individuali deklaruota kriptovaliuta valiutų pirkimo - pardavimo bei gamybos kasimo veikla priskiriama kitai, niekur deklaruota kriptovaliuta nepriskirtai, verslui būdingų paslaugų veiklai. Jis nedeklaravo individualios veiklos pajamų, virtualios valiutos bei nekilnojamojo turto pardavimų.

deklaruota kriptovaliuta nepastovumo skaičiavimo scenarijus

Gyventojas geranoriškai bendravo ir bendradarbiavo, pateikė visus prašomus dokumentus už penkerius praėjusius metus. Paaiškėjo, kad iš vykdytos ekonominės veiklos per paskutinius 12 mėnesių jo gautos pajamos viršijo 45 tūkst.

Tą pastebi akylesnę kriptovaliutų rinkos stebėseną pradėjusi vykdyti Finansinių deklaruota kriptovaliuta tyrimo tarnyba FNTTkuri, kaip jau rašė VŽ , kriptovaliutų sektoriui nuo šiol skirs didesnį dėmesį. Mindaugas Petrauskas, FNTT direktoriaus pavaduotojas, šią savaitę žurnalistams surengtame renginyje pasakojo, kad kai kurie Lietuvos fiziniai ar juridiniai asmenys deklaravo m. Eur ir nori sumokėti mokesčius valstybei. Lyg ir viskas gražu, bet kyla klausimas, iš kur buvo tas pirmas 1 mln.

Gyventojas pripažino, kad apie šias teisės aktų nuostatas nežinojęs. Jis patikslino už metus ir pateikė už metus pajamų deklaracijas.

Už metų laikotarpį užpildė PVM mokėtoju neįregistruoto asmens mokėtino PVM apyskaitą ir į biudžetą sumokėjo 75 tūkst. PVM, apie 7 tūkst.

deklaruota kriptovaliuta didinti federalinį tarpininkavimą

GPM ir delspinigių.

Naudingi diskusijos