Eterio apžvalgos,

„Betsafe–LKL“ rungtynių apžvalga: „Šiauliai“ - „Dzūkija“ [2019-01-04]

Tiesa, ir legalūs transliuotojai, retransliuotojai ir muzikos bei vaizdo kūrinių autoriai, ir valstybės biudžetas vis dar skaičiuoja nuostolius, patiriamus dėl šešėlinės veiklos. Vilniuje surengtoje Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos spaudos konferencijoje eterio apžvalgos Lietuvos radijo ir televizijos komisijos LRTK narys Ričardas Slapšys.

  • Dvejetainiai variantai bot forumas
  • Tai straipsnis iš rašinių ciklo.
  • Tarpininkavimo namų adresų atidarymas
  • Kai kuriuos ji suvilioja dėl to, kad katinukai yra tiesiog mieli, o kiti sugeba iš šios naujos mados uždirbti labai jau nemenkus pinigus, rašo mashable.

Tarp šiemet LRTK akiratyje atsidūrusių interneto adresų yra ir 90  kūrinių nelegaliai platinanti svetainė. Kaip sakė R.

Tikėta, kad išspręs fizikų galvos skausmus.

Slapšys, šiandien LRTK sprendimą dėl interneto adreso blokavimo gali priimti ir teismo sankciją tam gauti per 15 dienų. Nainos, viena didžiausių problemų yra gauti pirminę informaciją apie nelegalius paslaugų teikėjus, nes jie dažniausiai reklamuojasi skelbimų portaluose, vietinėje spaudoje.

eterio apžvalgos jūs neuždirbsite didelių pinigų

Kabelinės televizijos asociacijos nariai pastebi, kad dažnu atveju nelegalias paslaugas teikia ir juridiniai asmenys. Spaudos konferencijoje dalyvavęs Lietuvos gretutinių teisių asociacijos AGATA direktorės eterio apžvalgos Mindaugas Budvytis skaičiavo, kad pagal asociacijai teikiamus duomenis, vien pernai legalių kabelinės televizijos vartotojų Lietuvoje sumažėjo 20 , ta pati tendencija matoma ir šiais metais.

kaip teisingai valdyti savo pamm sąskaitą

Šiuo metu yra didžiulis legalių muzikos platformų pasirinkimas — svetainėje Pakartot. Atlikti tyrimai rodo, kad pastaruoju metu piratavimo apimtys ir žmonių noras naudotis nelegaliomis paslaugomis mažėja. Visuomenės nuomonės keitimo svarbą greta baudžiamų veiksmų pabrėžė ir Audiovizualinių kūrinių autorių teisių asociacijos AVAKA direktorius Darius Vaitiekūnas.

Tikime, jog tai yra tik pirmi žingsniai.

tarpininkavimo pajamos internete

Kartu, manau, kad labai svarbu atkreipti visuomenės dėmesį į neteisėto kūrinių naudojimo problemą — juk nuo to pirmiausia nukenčia kūrėjai.

Naudingi diskusijos