Graikų variantas.

Graikai – Vikipedija

Literatūra

Plačiau gramatika aprašyta straipsnyje Graikų kalbos gramatika. Senovės graikų kalba buvo išlaikiusi daug indoeuropiečių prokalbės bruožų, ypač veiksmažodinėje sistemoje. Senovės graikų kalba turi penkis linksnius vardininką, kilmininką, naudininką, galininką ir šauksmininkątris gimines vyriškąją, moteriškąją ir niekatrąją bei du skaičius vienaskaitą ir daugiskaitą.

kaip užsidirbti pinigų atžaloms internete

Trečiasis skaičius — dviskaita — jau buvo nykimo stadijoje. Graikų kalboje vartojamas žymimasis artikelis ο, η, το. Graikų kalbos daiktavardžiai skirstomi į tris linksniuotes.

Graikijos mitologijos šaltiniai Svarbiausi šaltiniai — Homero poemos Iliada ir Odisėjat. Hesiodo Teogonija bei Darbai ir dienos. Naujų mitų arba jų variantų, fragmentų galima aptikti ir kitų senovės rašytojų Graikų variantas, Alkajo, Anakreontodramaturgų Aischilo, Sofoklio, Euripido, Aristofanoistorikų Herodoto, Polibijaus, Dionisijo Halikarnasiečio, Tito Livijaus, Diodoro Siciliečiogeografų Strabonofilosofų Lukrecijaus veikaluose. Reikšminga Ovidijaus epinė poema Metamorfozės, kurioje pasakojama mitinė pasaulio istorija.

Graikų kalbos veiksmažodinė sistema išlaikiusi daug savybių, paveldėtų iš indoeuropiečių prokalbės. Graikų kalbos veiksmažodis turi labai daug formų.

Veiksmažodžiai turi tris skaičius — vienaskaitą, daugiskaitą ir retai vartojamą dviskaitą.

Arduino pradedantiesiems(apzvalga ir ispakavimas)

Asmenų kaip ir visose indoeuropiečių kalbose yra trys. Senovės graikų kalboje nėra labai ryškaus graikų variantas laikų skirtumo — pirmiausia yra skiriami veikslai.

Studijų programos planas

Veikslų yra trys: įvykio perfektyvaseigos infektas ir būsenos perfektas. Kiekviena iš keturių veiksmažodžio nuosakų — tiesioginė indikatyvastariamoji konjukntyvasliepiamoji imperatyvas ir geidžiamoji optatyvas  — turi visus tris veikslus.

graikų variantas geriausia bitcoin investicija

Atskiras yra būsimasis laikas — jis reiškia tik laiką, bet ne veikslą. Tai kontrastuoja trijų jau minėtų veikslų visumai. Be to, konjuntyvas ir imperatyvas neturi būsimojo laiko.

Naršymo meniu

Dėl to manoma, kad būsimasis laikas gali būti vėlesnės graikų variantas. Kiekvienos nuosakos kiekvienas laikas turi dvi veiksmažodžio rūšis — veikiamąją aktyvą ir bendrąją medio — pasyvąo būsimajame laike ir aoriste graikų variantas egzistuoja tiek aktyvas, tiek medialis, tiek ir pasyvas.

dvi uždirbti pinigus internete

Yra vartojamos pirminės ir antrinės galūnės. Pirminės galūnės vartojamos esamojo laiko išskyrus imperfektą bei perfekto sistemoje, konjunktyve, o antrinės — aoriste, optatyve ir imperfekte. Graikų kalbos veiksmažodinėje sistemoje greta įprastų žodžio dalių yra dvi morfologinės nuolatinės priemonės, naudojamos gramatinėms kategorijoms reikšti: augmentas reduplikacija Augmentas yra trumpa žodžio priekyje klijuojama dalelytė, kuri žymi praeitį t.

  1. Programa suteikia galimybę nestudijavusiems lotynų ir senovės graikų kalbų pramokti jas nuo nulio ir visiškai nauju aspektu praturtinti bakalauro studijų metu įgytas žinias — studijuojant Romos ir Graikijos istoriją, politinę mintį, kultūrą graikų variantas Antikos autorių tekstus, įgyti solidų humanitarinį išsilavinimą.
  2. Kultūra[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Graikų kultūra išsivystė per tūkstančius metų pradedant Mikėnų civilizacija per klasikinį, romėnų ir bizantijos periodus.

Taip pat randama sanskrite. Reduplikacija yra žodžio ar jo dalies kartojimas. Randama daugelyje kalbų šeimų ir naudojama įvairiems tikslams. Indoeuropiečių kalbose galėjo būti naudojama būsenos veikslui aspektui reikšti.

rugsėjo kriptovaliuta

Kai graikų variantas senesnėse indoeuropiečių kalbose yra reduplikacijos liekanų lot. Graikų kalboje augmentas yra ε- arba pirmojo dvibalsio dėmens pailginimas.

graikų variantas nėra pinigų užsidirbti internete

Naudingi diskusijos