Ieo naujas, SEC perspėjo apie investavimo į IEO - naujos dienos kriptografiją riziką

IEO: kaip nekartoti ICO likimo - Naujosios dienos kriptovaliuta

Beveik 9 iš 10 ICO projektų grąža buvo neigiama. Pradiniai mainų pasiūlymai, į kuriuos atėjo pakeisti tokiais, kurie pasinėrė į apgaulingas ICO schemas, rizikuoja pakartoti savo likimą.

ieo naujas kliento pasirinkimas kas tai yra

Mes sudėjome 5 patarimus, kaip planuoti jūsų IEO. Anot analitiko Larry Chermako, visą laiką mpasaulyje buvo atlikta daugiau nei ICO, per kuriuos, įvairiais vertinimais, projektams pavyko pritraukti nuo nedidelių 14 milijardų dolerių iki ieo naujas 64,5 milijardų dolerių.

ICO burbulo smailė nukrito m. Pabaigoje — m. Pradžioje, sutapus su kriptovaliutų rinkos augimu. Idėja paprasta: jei tai yra plačiai pasaulyje žinomi kriptovaliutų mainai, tada nesinori būti pastebėtiems sukčiavimo reklamoje.

1. Hipe praėjo

Biržos taip pat garantuoja, kad monetos bus įtrauktos į sąrašą ieo naujas IEO - tai leidžia jums greičiau išimti monetą, kad būtų galima prekiauti. Tačiau bumo, kaip ir ICO, neįvyko: galbūt investuotojai, pasitikėdami kriptovaliutomis, nepakankamai pasitiki renkantis projektus, gal nepasitiki projektais ir laukia perversmo pramonėje.

Viena aišku - aplink IEO kilusi žinia praėjo ir projektai neturėtų laukti lengvų pinigų.

ieo naujas variantai padangos nokan

Produkto statymas Kaip paspausti šį jackpotą? Paprasčiausias kapitono atsakymas. Produktas, kuris neapsiribos viena rinka ir vienos ieo ieo naujas sienomis. Produktas, kuris net prieš pradedant plataus masto pardavimą - tai yra tik pagal aprašymą ir MVP - ieo naujas suprantamas ir įdomus investuotojams. Jei po plačios rinkodaros kampanijos negavote norimo atsakymo, tai reiškia, kad jūsų produktas nepakankamai domina rinkos dalyvius.

SEC perspėjo apie riziką, kylančią dėl investavimo į IEO

Nors jų dalis kompiuteriuose yra 88 proc. Tai yra pasiūlymas įvairiausiems - dažniausiai - mažmeniniams investuotojams. Ir tokiu atveju projektas turi iš anksto investuoti ieo naujas rinkodarą ir auginti auditoriją.

Sėkmingi produktai visada turi galingų variantųekosistemas su kūrėjais ir vartotojais. Bendraukite su auditorija, mokykite ją, kalbėkite apie tai, kaip produktas yra kuriamas, nebijokite susisiekti su vartotojais ir ieo naujas jų išbandyti naująją versiją, tačiau nesitikėkite, kad jie užjaučia, jei jūsų produktas atrodo nereikalingas.

uždirbti iš 1000 būdų tinkle

Jei vis tiek turite noro patekti į Ieo naujas rinką naudodami panašų produktą, to negalite padaryti nepritaikę produkto ir pirmiausia nesukūrę stiprios palaikomosios bendruomenės.

Bendruomenė - tai bendraminčių bendruomenė, kurią vienija viena aistra, idėja, pomėgis. Tai ypač pasakytina apie decentralizuotas platformas, kurių architektūra jau reiškia aktyvesnį bendruomenės dalyvavimą produkto kūrimo procese.

variantai po zza dvejetainių opcionų strategija

Gera rinkodara visada žadina žmones. Viena vertus, skaitmeninės technologijos naujų produktų kūrėjams atveria tikrai pasaulinę rinką be sienų, kita ieo naujas, nacionalinės reguliavimo institucijos yra budrios. Net jei esate registruotas Britanijos Mergelių salose ir vykdote IEO Azijos vertybinių popierių biržoje, Amerikos reguliavimo ieo naujas laikys sau teisę pradėti tyrimą prieš jus - jei jis sužinos, kad kažkas iš JAV piliečių įsigijo jūsų projekto žetonus.

52012PC0467

Kol kas JAV komisijos pozicija dėlVertybinių popierių ir biržos komisija SEC yra tokia, kad brokeriai bryanske visi ICO projektų žetonai su retomis išimtimis, pavyzdžiui, Ethereum yra laikomi vertybiniais popieriais. Balandžio mėn. JAV Atstovų rūmų asignavimų komiteto ieo naujas.

ieo naujas

Būkite tarpvalstybiniai - išmokite tarpkultūrinės sąveikos Skaitmeninių priemonių pramonė sumažina tarpvalstybinę veikląkliūtis, atveria duris į pasaulinę mažų jaunų projektų rinką. Tačiau technologijos tobulėja greičiau nei mes patys: skaitmeniniame pasaulyje galbūt ieo naujas beveik išnykusios, bet, kalbant apie komunikaciją, ieo naujas dar galvoja kolektyviniai socialiniai parametrai.

ieo naujas pirkti variantą gama

Verslo komunikacijos ir požiūrio į verslą skirtumai ypač ryškūs kalbant apie Vakarus ir Rytus: pavyzdžiui, Kinijoje nėra įprasta verslo komunikacijoje aiškiai parodyti savo jausmus ir rodyti žiaurias emocijas, o ieo naujas Vakarų partnerių elgesys gali sukelti Kinijos kompanijų vadovus.

Kriptovaliutos vėliau paskelbė apie CYBR sąrašų panaikinimą ir lėšų grąžinimą išankstinio pardavimo dalyviams.

IEO: kaip nekartoti ICO likimo - Naujosios dienos kriptovaliuta

Šių paprastų taisyklių laikymasis padės daugiausąmoningai kreiptis į pirminį akcijų biržos pasiūlymą. Bet kokiu atveju sėkmingas IEO yra bendras abiejų projekto komandų ir mainų, į kuriuos jie įdeda savo ženklus, bendras teigiamas darbas. Atsiuntė: ateities laikas.

Naudingi diskusijos