Riešės stalo teniso klubas yra įsikūręs Riešės Gimnazijos patalpose, adresu Beržų g. 2A, Riešė, Vilniaus r.

Į klubą lengva atvykti visuomeniniu transportu bei nuosavu automobiliu, prie klubo yra nemokama saugoma automobilių stovėjimo aikštelė. 

Klubas teikia paslaugas įvairaus lygio žaidėjams:

  • Grupinės treniruotės vaikams (žiūrėti Treniruotės vaikams);
  • Grupinės treniruotės suaugusiems (kelios suaugusiųjų grupės);
  • Žaidimas su robotu;
  • Stalo teniso varžybos;
  • Bet kokia kita su šiuo sporto susijusi stalo teniso veikla.

Riešės stalo teniso klubas naudoja tik profesionalią, tarptautinius standartus atitinkančią stalo teniso įrangą:

  • Stalai - "Donic Waldner 25mm" bei "Butterfly Europa - 25";
  • Du profesionalūs stalo teniso robotai "Butterfly Amicus Professional";
  • Nauji tarptautinius standartus atitinkantys kamuoliukai.

 

Riešės stalo teniso klubo trenerė Aurelija Abaravičienė.

Aurelija stalo teniso pasaulyje yra jau daug metų. Trenerės karjerą ji pradėjo treniruodama vaikus įrairiuose klubuose. Aurelija nuolatos kelia savo kvalifikaciją dalyvaudama įvairiuose nacionaliuose bei tarptautiniuose projektuose. Taip pat ji yra Lietuvos stalo teniso asociacijos komiteto narė. 
Didžiausius kaip trenerės pasiekimus parodo jos darbas su dukromis - Laura Abaravičiūtė, gim. 2004 m., kuri dar prieš 3 metus pirmą kartą yra tapusi Lietuvos čempione ir iki šiol niekam neužleidžia šios pozicijos. Jaunesnioji Aurelijos dukra Gabija Abaravičiūtė gim. 2007 m. kuri šiuo metu žaidžia ir atstovauja Riešės stalo teniso klubą ir šiais metais yra tapusi Lietuvos čempione vyresnių amžiaus grupėje. Šiuo pasiekimu Gabija iškovojo teisę atstovauti Lietuvą tarptautinėse varžybose. Trenerės Aurelijos patirtis ir atsidavimas gali padėti pasiekti gerų rezultatų ir tau! Tai yra didelio asmeninio užsispyrimo, entuziazmo, aistros sportui rezultatas.

Per ilgą gyvavimo patirtį Riešės stalo teniso klubas platų partnerių bei rėmėjų ratą, kurie pasitiki mūsų veikla bei pasiektais tikslais ir rezultatais.

Mūsų organizuojamos varžybos bei kiti renginiai sutraukia dalyvius iš visos Lietuvos, o tai mums reiškia pasitikėjimą mūsų veikla.

Kiekvienais metais dalyvaujame Lietuvos komandiniuose čempionatuose, įvairiose varžybose, vaikų čempionatuose, miestų bei rajonų pirmenybėse, todėl ieškome galinčių ir norinčių žaisti - perspektyvių žaidėjų, kurie prisijungs ir papildys mūsų komandas.

Riešės stalo teniso klube vietą ras tiek jauniausi, tiek vyriausi tenisinkai ir visai nesvarbu, ar tu naujokas, ar patyręs.  Mūsų tikslas - sveika gyvensena ir stalo teniso populiarinimas.