Kriptovaliutų naujienos

Lietuvos bankas tokią rekomendaciją finansų įstaigoms yra paskelbęs dar prieš porą metų. Mat kriptovaliutos, nors laikomos atsiskaitymo ir investicijų priemone, neįgudusį žmogų gali palikti be pinigų, o dalis vartotojų dėl šių valiutų anonimiškumo legalizuoja neteisėtai įgytus pinigus.

Verslininkas Justas Pikelis kriptovaliutomis susidomėjo aisiais, kai manyta, kad ji — įrankis nusikaltėliams anonimiškai valdyti pinigus.

kriptovaliutų naujienos apie variantą

Tačiau laikui bėgant Justas sako supratęs, kad virtualios valiutos yra progresyvi, daug žadanti technologija. Prieš dvejus metus Justas, pritraukęs daugiau nei 33 milijonų eurų kapitalą, sukūrė atsiskaitymo kriptovaliutomis technologiją. Anot užsienio auditorių, išties sėkmingą.

Prekyba/Pasiūlymai

Tačiau yra pavyzdžių, kai žmonės, investavę į kriptovaliutas, neteko visko. Būta ir atvejų, kai pamiršę savo elektroninių piniginių slaptažodžius, nebeatgavo viso turimo turto.

pardavimo pardavimo galimybė pamm sąskaitos reitingas 2020 m

Ji labai vilioja tuos žmonės, kurie nori greitai uždirbti. Pasak informacinių technologijų eksperto, kriptovaliutas pasitelkia ir nusikaltėliai: šifruoja vartotojų kompiuterių duomenis, buhalterines apskaitas, o išpirkos už kriptovaliutų naujienos prašo bitkoinais. Sukčiai taip pat skambina, žada didelį uždarbį, investuojant į kriptovaliutas.

Kriptovaliutos: Bitcoin, ETH, LTC, Ripple (XRP) savaitgalinė apžvalga

Jie nepasitiki valdžia, kuri, anot jų, turėtų reguliuoti. Populiariausios kriptovaliutos — bitkoino — kaina ųjų pabaigoje—ųjų pradžioje staigiai šovė kriptovaliutų naujienos viršų, iki beveik 18 tūkst.

tikras pinigų uždirbimo iš dvejetainių opcionų pavyzdys

Daliai žmonių tuo metu pasisekė — savo pinigus padidino dvidešimčia kartų. Tačiau taip pat staigiai kaina ir kriptovaliutų naujienos žiemą bitkoino vertė siekė vos 3 tūkst. Dabar šios kriptovaliutos kaina yra apie 10 tūkst.

Kriptovaliutų populiarėjimą atspindi ir naujai registruojami interneto adresai Tai, kad kriptovaliutos ir su jomis susijusios paslaugos populiarėja ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje atspindi ir naujai registruojami internetiniai adresai domenai.

Tolesnės virtualių valiutų perspektyvos, anot ekonomistų, miglotos. Pasak ekonomisto, kriptovaliutų perspektyvos geresnės šalyse, kuriose silpnas pasitikėjimas finansų institucijomis, pavyzdžiui, Venesueloje, Argentinoje arba Sirijoje.

kriptovaliutų naujienos

Vakarų pasaulyje kriptovaliutų reikšmė, spėjama, mažės.

Naudingi diskusijos