Monetų žetonas

EUR-Lex - l - EN - EUR-Lex

Mūsų gaminių pasiūla rinkoje yra pati monetų žetonas aukso, sidabro, bronzos, nikelio, vario monetos… Galime pagaminti nuo paprastų žalvario monetų pardavimų automatams, aliuminio žetonų gėrimams iki itin aukštos kokybės nikelio ir sidabro kolekcinių monetų. Susisiekite su mumis, kad suprojektuotumėte norimą žetoną.

monetų žetonas prekyba galva

Dviejų metalų žetonai paprastai naudojami kaip didelio saugumo žetonai siekiant išvengti klastočių žaidimų automatuose arba regionuose, kuriuose yra daug pardavimų automatų.

Dviejų metalų žetonai taip pat naudojami kaip išskirtinės reklaminės monetos. Žetonai su skylute pragręžti yra tam tikro konkretaus svorio, dėl kurio jiems suteikiama veiksminga saugumo savybė naudojant elektroniniuose monetų tikrintuvuose.

per kuriuos galite užsidirbti pinigų brokeris kemerovas

Kai kuriose šalyse žetonai privalo būti su skylute, kad būtų lengvai atskiriami nuo apyvartoje naudojamų monetų. Žetonai su įrantais monetos su įrantais monetų žetonas mechaniniams monetų tikrintuvams.

Daugelis mechaninių monetų tikrintuvų priima bet kokias panašaus dydžio monetas, labai praplečiant naudojimo ratą.

ar įmanoma užsidirbti pinigų valiutos keitykloje? prekybos centro ir brokerio skirtumai

Unikalūs grioveliai priekyje užtikrina veiksmingą sistemos mechaninį saugumą. Plastikiniai žetonai daugiausia naudojami kaip gėrimų žetonai arba reklaminės dovanos. Plastikinės monetos gali būti pačių įvairiausių spalvų, dizaino, formos, jos yra itin pigios.

monetų žetonas kiek satoshi eurųliais

Gėrimų žetonai, pagaminti pagal jūsų asmeninį užsakymą, leis jūsų renginyje išvengti apgavysčių. Monetų žetonas žetonai.

monetų žetonas variantas nuo 10 eurų

Naudingi diskusijos