Prekyba rykliais

Apie akvariumą | MEGA

realių galimybių naujovės

Apie akvariumą Apie akvariumą Tik įžengus pro prekybos ir laisvalaikio centro MEGA pagrindinio įėjimo duris, dėmesį iš karto patraukia jūrinis akvariumas. Tai didžiausias ir aukščiausias akvariumas Pabaltijo šalyse!

prekyba rykliais variantas su

Lietuvos rekordų knygoje šis akvariumas pripažintas aukščiausiu akvariumu Lietuvoje bei patenka į aukščiausių akvariumų pasaulyje dešimtuką. Akvariumas yra 10 m aukščio ir 4 m pločio, jo ilgis 11 m, vandens talpa — tūkst.

naujos galimybės strategijos 2020 m

Akvariumo statyba truko 3 mėnesius. Akvariumo sienoms, kurių storis prekyba rykliais siekia net 30 cm, panaudota apie 90 tonų akrilo plokštės, o laikančioji metalinė konstrukcija pagaminta iš 20 tonų nerūdijančio plieno.

bitcoin failas

Akvariume palaikoma vidutinė 25 laipsnių šilumos vandens temperatūra. Vandens kokybė ir temperatūra palaikoma kompiuterinėmis sistemomis.

Be to, akvariumo techninėse patalpose įrengta karantino sistema, kuri naudojama naujų žuvų aklimatizacijai ir susirgusių gydymui.

prekyba rykliais ką reiškia padengtas pasirinkimas

MEGA akvariume gyvena apie daugiau nei ties skirtingų rūšių tropikų žuvų, kilusių iš Atlanto, Prekyba rykliais ir Ramiojo vandenynų, Raudonosios, Viduržemio, Prekyba rykliais jūrų. Akvariume įrengti koralai atvežti iš Pietų Afrikos Respublikos.

Откуда такая уверенность. - Не я один его ищу.

Jame gyvena ir šeši Karibų jūros rykliai, užaugantys iki 2 m ilgio. Ryklius ir kitas žuvis maitina ir prižiūri profesionali narų ir biologų komanda.

prekyba rykliais

Žuvų maitinimai vyksta: antradienį, ketvirtadienį ir penktadienį

Naudingi diskusijos