Prestižo brokeris

prestižo brokeris

Tikėtina, kad tai dar vienas nekilnojamojo turto toliau — NT brokerių triukas, siekiant paskatinti pirkėjus įsigyti jų pardavinėjamus objektus.

kriptovaliutos pašalinimas į eta kortelę

Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija toliau — LNTAA pastebi, kad prestižo brokeris NT portaluose daugėja melagingų, tikrovės neatitinkančių skelbimų. Paskambinus brokeris paaiškina, neva šis būstas kaip tik šiandien jau parduotas, tačiau jis galėtų parodyti labai panašų kitą variantą.

Brokeriai prestižo brokeris fantazijos ir daug visko prigalvoja, kad tik pritrauktų klientą.

  • Nekilnojamojo turto rinka: kas šiame versle neskaidru? | riesestenisas.lt
  • Kaip veikia bitkoinai ir kaip užsidirbti pinigų
  • Nekilnojamo turto brokerio Administratorius skelbimai - riesestenisas.lt

Yra įvairių šio darbo metodų, tik svarbu, kad jie neprasilenktų su sveiku protu ir prestižo brokeris etika. Susiję straipsniai Neturintiems daug pinigų, bet norintiems namo — statytojų pasiūlymas   Siekiant kelti brokerių profesijos prestižą, Prestižo brokeris brokeriai pradėti sertifikuoti, taip pat specialistų abejotiną elgesį pradėjo vertinti specialiai tam įkurta LNTAA etikos komisija. Vadinasi, netrūksta sąžiningų brokerių, kurie nelieka abejingi kolegų neetiškam elgesiui ir padeda sistemai valytis iš vidaus.

Sėkmingas brokeris — tai išsilavinęs, sumanus ir geras pardavėjas. NT pardavimo rinkoje konkurencija didžiulė, o riba, tarp gudraus ir neetiško elgesio labai slidi. Mūsų tikslas ir yra stebėti, kad brokeriai tos ribos neperžengtų.

Panašūs skelbimai:

Vieni svarbiausių įsipareigojimų — nemeluoti ir nežeminti kitų kolegų, t. Šiuo atveju, tai akivaizdžiai neetiškas brokerio elgesys.

realūs pinigų uždirbimo internete būdai be investicijų

Skundus komisijai gali teikti patys brokeriai susidūrę su neetišku kolegų elgesiu. Nesąžiningus brokerius gali apskųsti ir tretieji asmenys — prestižo brokeris ar fiziniai asmenys prestižo brokeris brokerius pardavinėjantys ar perkantys nekilnojamąjį turtą.

Pasak V. Račkovskio, dažnai fiziniai asmenys rašydami skundą tiesiog tikisi padaryti spaudimą brokeriams, kad būtų sumažintas komisinis mokestis ar palengvintos kitos sutarties sąlygos.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Tačiau tokiais atvejais, besiskundžiantiems tenka nusivilti. Komisija posėdyje nagrinėja kiekvieną situaciją ir remdamasi asociacijos priimtu etikos kodeksu asociacijos prestižo brokeris pateikia išvadas.

prestižo brokeris

NT brokeris už etikos kodekso nepaisymą gali būti įspėtas, o už grubius pažeidimus išmestas iš asociacijos. LNTAA priklauso 21 nekilnojamojo turto agentūra, kuriose dirba apie brokerių.

Naudingi diskusijos