Pristatymo variantai

Taisyklės Pristatymo sąlygos Perkant knygas mūsų internetinėje parduotuvėje, pirkėjas pats užsakymo metu išsirenka nurodo prekių pristatymo būdą bei pristatymo adresą. Pristatymo variantai kol kas yra apribojamas tik Lietuvos teritorijai, į užsienį knygas siunčiame, bet dėl siuntimo į užsienį - rašykite eureka knygynas.

fz apie galimybes

Daukanto a. Pristatymas darbo dienomis 8—18 val.

realių opcionų terminas kaip per trumpą laiką uždirbti daug pinigų

Renkantis pristatymą kurjeriu siūlome rašyti darbovietės, ne namų adresą. Pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama ir pateikiama pirkėjui apmokėti kartu su užsakymu.

geriausios idėjos užsidirbti pinigų dvejetainiai parinktys paslaptis

Gavus pirkėjo apmokėjimą, įsipareigojame Lietuvoje prekę pristatyti  priklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo per 2—5 darbo dienas. Knygynas eureka!

Prašome pasirinkti grupę: Vyriški ar Moteriški

Jeigu pageidaujate grąžinti Knygyno eureka! Kokybiškos prekes privalo būti pristatymo variantai tiksliai tokios būklės, kokią gavote — originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios pristatymo variantai prekinės išvaizdos.

Jeigu grąžinate kokybiškas prekes jų originalioje pakuotėje, siuntos išlaidas apmoka pirkėjas.

pristatymo variantai investicijos į pamm indeksus

Jeigu Jūsų siuntai buvo taikomas siuntimo mokestis, prekių pristatymo išlaidos nebus grąžintos. Jeigu gavę užsakymą pastebėsite, jog knyga -os  yra nekokybiška ar su defektais, nedelsiant praneškite el. Pagal Jūsų pageidavimą, nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką arba grąžinsime Jums už šią prekę sumokėtus pinigus.

pristatymo variantai

Duomenų apsauga Knygynas eureka! Jūsų asmens duomenys vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija renkami ir tvarkomi tik tam, kad: 1.

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaujantis šiomis Sąlygomis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pirkėjas įsipareigoja: 5. Registravimosi metu pateikti tik tikslius ir teisingus duomenis lietuviškomis raidėmis. Pardavėjas pasilieka sau teisę riboti kliento, piktybiškai pateikusio klaidingus duomenis, galimybę naudotis el.

Naudingi diskusijos