Scenarijų kopija

Prieš redagavimą įrašykite kopiją, kad nekeistumėte pirminio failo - „Office“ palaikymas

End of script Priežastis Ši problema kyla dėl neatitikimo, kuri kyla, kai Tomo šešėlinio kopijavimo tarnyba VSS bando rasti tomą įrenginio objektas, atitinkantis diskus, kurie yra scenarijų kopija DiskShadow scenarijaus.

esminės pasirinkimo sąlygos

Scenarijų kopija šios karštosios pataisos skirtos tik šiame straipsnyje aprašytai problemai spręsti. Taikykite šias karštąsias pataisas tik tose sistemose, kuriose kyla šiame straipsnyje aprašoma problema.

ekspertų brokerių reitingas

Šios karštosios pataisos gali būti papildomai testuojamos. Todėl jei ši triktis nekelia jums labai didelių problemų, rekomenduojame palaukti kito programinės įrangos naujinimo, kuriame bus šios karštosios pataisos.

scenarijų kopija pradėjo žaisti dvejetainius variantus

Jeigu kyla papildomų problemų arba jei reikia šalinti triktis, gali reikėti pateikti atskirą užklausą. Už papildomą pagalbą dėl problemų ir klausimų, nesusijusių su čia nurodytomis karštosiomis pataisomis, bus taikomi įprasti mokesčiai už pagalbos paslaugas.

ar galima uždirbti bitkoinuose sąlyginio pasirinkimo sutartis

Sąrašą Microsoft klientų aptarnavimo ir palaikymo tarnybos telefonų numerių arba sukurti atskirą aptarnavimo užklausą, apsilankykite šioje "Microsoft" svetainėje: Pastaba. Jei nematote savo kalbos, tai kalbai skirtų karštųjų pataisų nėra.

lengvas uždarbis eurų užsidirbkite pinigų internete naudodamiesi patarimais

Būtinosios sąlygos Norint taikyti šias karštąsias pataisas, kompiuteryje turi veikti viena iš šių operacinių sistemų: Windows 8.

Naudingi diskusijos