Variantai pavyzdžiuose,

Šiame pavyzdyje pateikiami trys stogo konstrukcijos formavimo variantai: A variantas — konstrukcija iš vieno elemento formuojama naudojant įrankį ROOF.

bitkoko kriptovaliuta

Rekomenduojama taikyti, kai formuoajmas bendras modelis variantai pavyzdžiuose ir konstrukciniai daliai. Taikant šį variantą išlaikoma funkcinė elemento paskirtis, stogas angl. Mažėja klaidų tikimybė, nes formuojamas vienas objektas stogui aprašyti. Paprasta atlikti greitus statinio projekto pakeitimus.

Variantai pavyzdžiuose ir keliatas trūkumų. Su ROOF formuojamas architektūrinis stogo konstrukcijos sluoksnynas. Taikant šį variantą išlaikoma funkcinė elementų paskirtis, stogas ir perdanga, bet atskiriamos architektūrinė ir konstrukcinė modelio dalys.

variantai pavyzdžiuose variantas nuo 20

Didėja klaidų tikimybė, nes reikia užtikrinti konstrukcinio ir architektūrinio objekto ryšius, tai ypač aktualu jei atliekama statinio projekto korektūra. Šiuo atveju konstrukcinį objetką galime armuoti ir atlikti kitus veiksmus, kurie susiję su šio objekto detalizacija; C variantas variantai pavyzdžiuose konstrukcija iš trijų elementų formuojama naudojant įrankį ROOF ir FLOOR. Tai daroma tikslingai tam, kad po to tą sluoksnį būtų galima skaidyti į atskiras dalis su įrankiu PARTS.

didžiausi eurųpoje brokeriai

Naudingi diskusijos