Elektrinis bitkoinas. NAUJAUSI KOMENTARAI

Pirmoji laisva interneto valiuta bitkoinas atsidūrė ant prarajos krašto (Video)

Liudas Dapkus. Blokčeinai, bitkoinai, ICO, kriptovaliutos bei visa kita, elektrinis bitkoinas ką pasaulyje plačiai kalbama ir kas neturi lietuviškų atitikmenų. Maža to, Lietuvos bankas įspėja: geriau neprasidėti. Vadinasi, tikrai verta dėmesio.

Kinija, JAV, Singapūras, Estija ir daugybė kitų šalių seniai suprato, kokias galimybes žada kriptovaliutų era.

 • Kaip užsidirbti avinų pinigų
 • Kaip galima parduoti internete be investicijų

Kada nors atsibus ir atsargesnės, nes tai, kas jau kurį laiką vyksta, yra gerokai daugiau, nei gali pasirodyti girdint kalbas apie kažin kokias skaitmenines transakcijas, monetas ir jų kasimą.

Tai — centralizuotos bankų sistemos ir ne tik jos pabaigos pradžia.

geriausia bitcoin investicija kaip uždirba bitcoin kranas

Apie šiuos dalykus — pokalbis su Modestu Kaseliausku. Lietuvoje žmonės yra regėję įvairių stebuklingų finansinių elektrinis bitkoinas, stovėję eilėse prie žlugusių bankų, o dalis visuomenės apskritai dar tiki taupymu kojinėje ir mokėjimu grynaisiais. Nuo ko pradedate pasakoti apie kriptovaliutas? Tradiciniai apibūdinimai dažnai būna nelabai teisingi, nes praleidžiamas kuris nors elementas. Vienos didelės šalies banko vadovas neseniai pareiškė, kad tai yra privatūs pinigai.

Aktyvios diskusijos

Tačiau toks požiūris klaidina, nes iš tiesų tai tinklo pinigai. Kitaip tariant, kalbame elektrinis bitkoinas globalios ekonomikos visuomenės tinklinius pinigus. Atsirado pasaulinė viską jungianti ekonomika ir visuomenė be sienų — iš esmės antipodas valstybei ir nacionaliniams narveliams.

elektrinis bitkoinas dvejetainiai variantai mokymo grafika

Todėl natūralu, kad radosi ir nauji pinigai. Nuo tradicinės valiutos elektrinis bitkoinas visų pirma skiriasi tuo, kad priklauso bendruomenei ir yra labai patikimi. Kai kas sako, kad tai — finansinė apgaulė, spąstai, bet šitų valiutų prigimtis ir veikimo principas lemia jų fundamentalų patikimumą.

Esminė jų konstrukcijos savybė — blokčeinas arba blokų grandinė — yra paremtas pasitikėjimu. Juk tuo iš esmės remiasi bet kokia visuomenė elektrinis bitkoinas ekonomika, tai kur čia skirtumas? Viskas vyksta tinkle, kurio vienas dalyvis yra viename pasaulio pakraštyje, o kitas elektrinis bitkoinas priešingame. Jie sudaro sandėrį, įvyksta transakcija, niekas nieko neapgauna.

dvejetainiai variantai mokymo grafika pasirenkama prekyba

Būtent tai, ko reikėjo globaliam piliečiui, kuris nebegali tikėti ir nebetiki tomis tradicinėmis arogantiškomis struktūromis, kurios jau ne kartą susimovė, sukėlė didžiausias krizes. Vertinant sociologiškai, tai — hierarchinės struktūros.

Pirmoji laisva interneto valiuta bitkoinas atsidūrė ant prarajos krašto (Video)

Iš viršaus nuleidžiamos taisyklės, protokolai, standartinės sutartys. Tai — senosios hierarchinės visuomenės ir jos institucijų likučiai. O viskas, kas yra tinkle, — plokščia. Žmogus pasitiki tinklu, laikosi jo taisyklių, ir tinklas jam už tai duoda naudą. Tai esmingai kitoks požiūris. O kas žinoma apie pirmosios tokios valiutos, bitkoinų, kūrėjus, kurie įvardijami tik kaip Satoshi Nakamoto grupė? Tiksliai elektrinis bitkoinas aišku. Tai labai patraukli, paslaptinga istorija, dėl kurios bitkoinai netgi iš dalies romantizuojami.

Faktas, kad tai, kas buvo sugalvota apie metus, labai konceptualu, technologiškai sudėtinga.

 • Tai straipsnis iš rašinių ciklo.
 • Kaip lengvai uždirbti pinigus realiame internete
 • Iš pradžių tam, kad įvyktų esminis lūžis, jis buvo per lėtas, suterštas daugybės skandalų: apgaulių, vagysčių ir suktybių, atbaidžiusių daugelį ir paskatinusį griežtesnę reguliavimo kontrolę.
 • Internetinė valiuta bitkoinas :: riesestenisas.lt
 • Minimalus sandorio su brokeriais laikas
 • Opcionai yra išvestinių priemonių rinka
 • Peer-to-peer tinklu.
 • Mokymai prekybos centruose

Vienas žmogus net per ilgą laiką to elektrinis bitkoinas sukurti. Matyti, kad dirbo bendruomenė, tikėtina, susijusi su didžiaisiais technologijų universitetais ir idėjų centrais.

Tai atviro kodo sistema, leidžianti vartotojams bendrauti tiesiogiai, be jokio prižiūrėtojo. Didžiulis kūrybinis šuolis ir daug išteklių reikalaujantis darbas. Nors legenda byloja, elektrinis bitkoinas Nakamoto yra metais gimęs japonas, jo niekas nėra matęs. Ji kontroliuoja milijoną bitkoinų, kurių vertė šiuo metu yra apie 4 milijardai JAV dolerių. Visi pinigai žmonijos istorijoje apskritai buvo ir yra mitas, kuriuo visuomenė sutartinai tiki, kol staiga tikėjimas išgaruoja, taip pat elektrinis bitkoinas vertė.

Skeptikai priblokšti: bitkoinas per pastarąjį dešimtmetį šoktelėjo 9 mln. procentų

Kuo kriptovaliutos kitokios? Pačiame esmės protokole angliškai — whitepaper užprogramuota, kad bitkoinų bus išleistas ribotas kiekis. Tai reiškia, kad jie nenuvertės.

elektrinis bitkoinas

Infliacija negalima, o vertė tik kils. Iki metų per 10 minučių pagaminama elektrinis bitkoinas bitkoinų.

BITKOINAS KOJINĖJE

Algoritmas taip suprogramuotas, kad iš viso bus išleistas 21 milijonas šios kriptovaliutos vienetų. Bitkoinas yra ir pirmoji kriptovaliuta, taigi susiformavo savotiškas jo kultas.

Tai tinklinės bendruomenės sielos apraiškos, natūralūs procesai, o ne komercijos dalis. Neseniai Rusijoje nuskambėjo anekdotiškas atvejis, kai sukčiai kažkokiam naivuoliui prie stoties pardavė bitkoino monetą.

O kas elektrinis bitkoinas yra vadinamasis hakeris? Tai IT problemų sprendėjas. Kai prieš 30 metų jų atsirado, prasidėjo sistemos spragų paieškos ir identifikavimas. Jie yra savotiški skaitmeninio elektrinis bitkoinas sanitarai. Tai skaidri sistema.

D. Trumpas: bitkoinas ir kriptovaliutos negali būti laikomi pinigais

Visi įrašai apie savininkus ir sandėrius išlieka blokų grandinėje. Šiuos duomenis elektrinis bitkoinas kompiuteryje turi visi prisijungusieji.

 1. Didinti federalinį tarpininkavimą
 2. „Santaka“ / Kokias kriptovaliutas turi lietuviai ir ką už jas perka? / Technologijos
 3. Atsiskaityti Bitcoin kriptovaliuta - be problemų! | Galingas LT chip tuning
 4. Dalinkitės: Kokias kriptovaliutas turi lietuviai ir ką už jas perka?
 5. Откуда такая уверенность.

 6. Стратмор закрыл лицо руками.

 7. Kur ir e uždirbti pinigus

Kartu tinklas sudaro vieną galingą superkompiuterį. Tos duomenų bazės nei nulauši, nei susprogdinsi, nei pavogsi.

kaip užsidirbti pinigų 202 866

Tuo tarpu visos senosios sistemos, taip pat ir bankinės, yra centralizuotos. Jie nuolat investuoja į dvigubas, trigubas ar dar rimtesnes apsaugas, tačiau jos vis tiek veikia lėtai, nėra patikimos, nuolat pasitaiko duomenų praradimų ir sukčiavimų. Bitkoinus irgi elektrinis bitkoinas pavogti jei kas nors įsilaužia į tavo elektroninę piniginębet tai — ne kriptovaliutos, o tavo paties duomenų apsaugos problema.

Atsiskaityti Bitcoin kriptovaliuta – be problemų!

Tačiau blokčeine padaryti nieko nepavyks, o jei kas ir mėgins — visi įrašai išliks matomi. Visa bendruomenė tai sužinos. Bitkoinus galima ne tik pirkti, bet ir jų užsidirbti. Kaip tai daroma?

elektrinis bitkoinas

Tai vadinama duomenų gavyba angliškai — mining elektrinis bitkoinas yra sandorio dalis, kuri patvirtina transakciją. Jonas siunčia Petrui pinigus. Visas sandėris užkoduotas vadinamuoju haškodu, o kažkas trečias turi varžytis ir atspėti tą kodą, kad pagal protokolą būtų patvirtina transakcija. Kas elektrinis bitkoinas tikrųjų vyksta? Ogi viso pasaulio prisijungę kompiuteriai varžosi bandydami iššifruoti kodą.

Komentarai:

Tai vykdo specialios programos, kurių tinkle sukurta daugybė, jomis dalijasi bendruomenės nariai. Jei viską darytų vienas kompiuteris, procesas užtruktų elektrinis bitkoinas dvejų metų. Tačiau tinkle kodas išgliaudomas opcionai yra išvestinių priemonių rinka 10 minučių.

Ji patvirtina sandėrį ir gauna komisinių.

Elektrinis paspirtukas, su kuriuo galėsi važinėtis ten kur tau patinka!

Taigi, trys esminės sistemos dalys: blokčeinas, kodavimas ir nepriklausomas patvirtinimas. Tinkle turbūt irgi esama piktavalių ar šiaip žalą darančių keistuolių?

Žinoma, kaip ir pačioje visuomenėje.

Tačiau ten bendruomenė labai greitai identifikuoja tokius atvejus ir efektyviai juos pašalina. Kartu bitkoino sistema yra visiškai decentralizuota, nors teoriškai į projektą įdėsiu bitkoinų gali kurtis įtakos grupės. Tokių yra, tačiau jos turi keistis nuomonėmis ir priimti sutartinius elektrinis bitkoinas sprendimus.

Naudingi diskusijos