Kriptovaliutos šveicarija

Prancūzija žada blokuoti „Facebook Libra“ kriptovaliutos projektą

Birželio viduryje "Facebook" pristatyta kriptovaliuta "Libra", kuri bus priskirta vadinamajai stabiliosios kriptovaliutos kategorijai, susilaukė milžiniško dėmesio. Galingosios pasaulio valstybės sutaria, kad "Libros" laukia gera ateitis, tačiau naują valiutą būtina itin akylai prižiūrėti.

NAUJAUSI KOMENTARAI

Šveicarijos dėmesys Šveicarijos rinkų prievaizdė patvirtino "palaikanti ryšį" su socialinių tinklų milžinės "Facebook" kriptovaliutos kūrėjais, pasauliui kylant vis daugiau klausimų, kaip bus reguliuojama naujoji skaitmeninė valiuta. Šveicarija, garsėjanti kaip pasaulinis bankininkystės centras, ėmėsi priemonių pritraukti kriptovaliutos šveicarija kritovaliutų bendroves, įskaitant mokesčių lengvatas ir logistinę paramą.

Šiaurėje esantis Cugo miestas yra vadinamas "Kripto slėniu" dėl gausybės čia įsikūrusių virtualių valiutų bendrovių.

informacija apie investicijas į nefinansinį turtą kaip teisingai investuoti į kriptovaliutą

Kriptovaliutos "Libra", kurią ką tik pristatė "Facebook" ir maždaug dvi dešimtys bendrovės partnerių, įvedimą prižiūri pelno nesiekiantis Ženevos fondas, vadinamas "Libra" asociacija. Luxas atsisakė išsamiau komentuoti FINMA bendradarbiavimą su "Libra" asociacija, kriptovaliutos šveicarija pažymėjo, kad reguliuotojos vaidmuo yra nustatyti, ar "planuojamoms paslaugoms turi būti gautas patvirtinimas pagal Šveicarijos priežiūros įstatymus, ir, jei taip, tai koks".

galimybės ir išankstinis skirtumas naujienų parinktis

Visgi atsižvelgiant į tarptautinį "Facebook" veiklos mastą, pasaulinės reguliavimo institucijos greičiausiai nepaliks "Libros" priežiūros tik Šveicarijai. Kriptovaliutos šveicarija turi būti saugi arba jos neturi būti visai. Žvelgia atsargiai JAV Senato komitetas, užsiimantis bankų, būsto ir miesto reikalų klausimais, paskelbė, kad liepą surengs posėdžius dėl "Facebook" siūlomos skaitmeninės valiutos ir duomenų privatumo problemų".

  • Kaip padaryti bitcoin geriausiu bitcoin
  • Prekybos centrai žemesni
  • Kaip užsidirbti pinigų mainuose internete
  • Geriausių dvejetainių variantų forumas
  • Šveicarija turėtų tapti “kriptonacija”, mano šalies ekonomikos ministras
  • Kaip gyvensime, kai „Facebook“ išleis savo kriptovaliutą? | riesestenisas.lt

Grupė Kongreso narių demokratų sukritikavo projektą kriptovaliutos šveicarija pareikalavo sustiprinti šios srities priežiūrą. Kriptovaliutos šveicarija finansinių paslaugų komiteto pirmininkė Maxine Waters paskelbė ketinanti surengti posėdžius šiuo klausimu ir pareikalavo, kriptovaliutos šveicarija "Facebook" "stabtelėtų", kol Kongresas ir reguliavimo institucijos atliks būtinus patikrinimus.

kaip užsidirbti pinigų iš skelbimų internete pasirinkimo principas

O štai Didžiosios Britanijos, Prancūzijos ir Vokietijos centrinių banko vadovai tikina prižiūrėsiantys naują "Facebook" kriptovaliutą, kad užtikrintų, jog ji nebūtų kriptovaliutos šveicarija kenkti finansų sistemai ar plauti pinigus. Vis dėlto didžiųjų Europos šalių centrinių bankų vadovai "Libros" atžvilgiu buvo skeptiški ir patikino, kad "Facebook" turėtų tikėtis išsamaus kriptovaliutos poveikio finansų sistemai įvertinimo.

Nuorodos kopijavimas

Savo ruožtu, Prancūzija pirmininkavimo Didžiojo septyneto G 7 šalių viršūnių susitikimui metu įkurs darbo grupę, kuri spręs būtent "Facebook" kriptovaliutos reguliavimo klausimus. Tuo metu Vokietijos centrinio banko vadovas Jensas Weidmannas kriptovaliutos šveicarija, kad tokios esą stabilios kriptovaliutos, kaip "Libra", gali pakenkti bankams, jei jos taps plačiai paplitusia alternatyva indėliams tradicinėmis valiutomis.

Spaudos centras Kas nerizikuoja, tas nelaimi! Anksčiau tapatinamos su pavojumi ir kibernetiniais nusikaltimais, šiandien kriptovaliutos įgyja žmogišką veidą.

Tai gali pažeisti bankininkystės ir finansų rinkų tarpininkavimą", — kalbėjo J. Turi ateitį Pasak Anglijos banko vadovo M.

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Carney, "Libra" turi visas galimybes tapti svarbia pasaulinės finansų sistemos kriptovaliutos šveicarija, atsižvelgiant į didžiulį "Facebook" socialinio tinklo klientų skaičių, todėl viso pasaulio reguliavimo institucijos ir centriniai bankai turi kruopščiai įvertinti šį projektą. Carney pažymėjo, kad "Facebook" ir jos partneriai turės atitikti įvairių sričių reguliavimo institucijų reikalavimus — nuo kovos su pinigų plovimu priemonių iki duomenų apsaugos.

kriptovaliutos šveicarija valandinių dvejetainių variantų

Anglijos banko vadovas pridūrė, kad pasauliniai centriniai bankai turės įvertinti "Libra" sukūrimo poveikį finansų ir pinigų stabilumui. Pasak M.

Tačiau, kad galėtume įvertinti, kas kriptovaliutų laukia ateityje, turime suprasti, kas su jomis vyko praeityje. Anksčiau buvo sunku pasitikėti kriptovaliutomis Nors bitkoinas dabar labai išpopuliarėjo, kriptovaliutos egzistuoja jau seniai. Pirmą kartą jos pasirodė technologijų bumo metu dešimtajame dešimtmetyje, tačiau neprigijo dėl saugumo trūkumų ir nepasitikėjimo jomis. Tam daug įtakos turėjo tai, kad pirmosios kriptovaliutos naudojo patikimos trečiosios šalies metodą. Tai reiškia, kad kriptovaliutą išleidžianti bendrovė pati tikrino ir vykdė visus sandorius.

Carney, šį klausimą būtina išnagrinėti prieš oficialią "Libra" pradžią. Nuo ųjų kiekvienas socialinio tinklo vartotojas galės įsigyti kriptovaliutą ir pasidėti ją į savo skaitmeninę piniginę, o iš jos kriptovaliutos šveicarija mygtukų paspaudimais nusiųsti kitiems vartotojams neišeidami iš kriptovaliutos šveicarija ar "WhatsApp" programėlės.

kriptovaliutos šveicarija

Mokėjimai "Libra" kriptovaliuta, teigia kompanijos atstovai, nekainuos "beveik nieko". Vis dėlto manoma, kad įmonė pasiims nedidelį komisinį mokestį nuo kiekvieno mokėjimo. Ekspertai teigia, kad "Libra" projektas yra vienas iš ambicingiausių ir skirtas pasiūlyti kriptovaliutą masiniam naudojimui. Tarp bendrovės "Facebook" partnerių, kartu įgyvendinančių projektą, yra "Visa", "Mastercard" ir "PayPal", taip pat "Uber", "PayPal", "eBay", "Spotify", "Vodafone" ir kriptovaliutos šveicarija, o kiekvienas į kriptovaliutą investuos po 10 mln.

Naudingi diskusijos