Magneto variantai

magneto variantai

diagramos dvejetainiuose variantuose.

Kartu su mokslu. VIetoje standartinio klijuoto ar plastikinio dirbinio, POLAR rašiklis yra pagamintas iš trylikos retųjų žemės magnetų. Magnetas yra vienintelis dalykas, laikantis rašiklį kartu nuo pat rašymo galvutės iki dangtelio.

magneto variantai

Pagaminimo metodas leidžia visus komponentus lengvai išardyti ir vėl surinkti tūkstančius kartų. Niekas niekada nenusidėvės. Be to, magnetais bus labai įdomu žaisti!

magneto variantai

Miklių rankų atgaiva Tiems, kurie negali nusėdėti vietoje, rašiklis taps puikiu magneto variantai Jūsų rankos visada bus užimtos.

Apvalus rutuliukai ir vamzdelio pavidalo magnetai leis Magneto variantai sukurti įvairias konstrukcijas kartais jas pavyksta jas padaryti itin išradingas. VArtykite magnetus aukštyn kojomis, galbūt pavyks jį net pakabinti ore!

magneto variantai

Stilingas rašiklis su išmania galvute Rašymas su rašalu ant popieriaus yra nepakeičiama klasika. Bet universalus POLAR rašiklis yra pritaikytas dvidešimt pirmam amžiui, magneto variantai jį taip pat galite naudoti su išmaniais įrenginiais. Kai išmaniosios galvutės nenaudojate - ją galite nuimti nuo rašiklio ir suagiai pasidėti. Parašyti įvertinimą.

žetonas yra kiek eurųliais

Naudingi diskusijos