Parinktys vx

Trimble S9 | GeoNovus

Geriausia dabar prieinama optika nustebintų šaulius, kurie buvo jaunystėje. Ir nors kainos iš esmės pakilo, jums nereikia mokėti už stiklą viršutinio dolerio, kad nepatyrusi akis atrodo tokia gera, kaip ir rinkoje.

Apipavidalinimo parinktys

Weaver's K4, standartas, pagal kurį šautuvai buvo vertinami prieš pusę šimtmečio, nebėra JAV. Tai neatrodo kaip originalus K4 arba parduoda taip pigiai. Bet, mano nuomone, tai vis dar yra puikus pirkimas. Tai daug geriau, optiškai, nei originalas. Ir tai kainuoja mažiau, kaip užsidirbti pinigų diskusija internete su konkurencija, nei parinktys vx.

Tuomet medžiotojai nenaudojo lazerinių diapazonų ar apšviestų tinklelių.

Parinktys toyota land cruiser 80. Naujas komentaras

Juos džiugino nuolat centruojami kryžminiai laidai ir azoto pripildyti vamzdžiai, kurie nebuvo rūko. Jei koregavimai parinktys vx atlikti ir atsitiktinis nelygumas neturėjo įtakos nuliui, jei laukas ir akių reljefas leido greitai pasiekti, šauliai džiaugėsi.

Prasidėję metai padėjo daug papildomų patobulinimų, kurie yra svarbūs. Nepriklausomai nuo jūsų išlenkto, žiūrėkite daug įdomių stiklų. Ir per.

Optikos parinktys gausu - Kaip - 2020

Aimpoint Matymas yra nenaudingas, jei jis nėra lengva naudoti. Nors šautuvų plotai tapo didesni, sunkesni ir galingesni, o dabar jie yra surenkami į diafragmą, resetable BDC ratukai, paralaksų koregavimai ir skalės su balistine informacija, šauliai turi alternatyvą. Švedijos išradėjas Gunnar Sandberg atėjo į tai, ką jis pavadino parinktys vx tašku. Jūs žiūrėjote į trumpą vamzdelį su viena akimi ir pamatėte tašką ant kito.

parinktys vx

Jūs negalėjote žiūrėti per šį regėjimą! Bendrovės Kenneth Mardklint man paaiškino, kad Aimpoint priekinis lęšis yra sudėtinis stiklas, kuris koreguoja paralaksą. Paprastas priekinis lęšis vis dar atspindi tašką, kurį diodas sukuria galinėje vamzdžio dugne. Atspindintis vieno objektyvo matymo kelias skiriasi atsižvelgiant į akies padėtį.

Jei taškas nėra parinktys vx į akį, atsiranda paralakso klaida kituose atstumuose nei tas, kuriam buvo nustatytas regėjimas. Norint užtikrinti puikų tikslumą, sukite ryškumo ratuką iki žemiausio praktiško nustatymo. Šviesoje šviesoje jums reikia labai mažai apšvietimo, kad pamatytumėte tašką greitai; ryškioje dienos šviesoje jums reikės daugiau.

parinktys vx

Su abiem akimis galite nukreipti kaip šautuvą. Modeliai su padidinimu turi didelį akių palengvinimą. Galite pasirinkti parinktys vx minučių arba 4 minučių tašką 1—2 minutes su 2x parinktys vx.

Koregavimai yra teigiami, kiekvienas paspaudžiamas 13 mm atstumu nuo metrų. Aimpoint tiekia karines vietas JAV ir Prancūzijos kariuomenėms bei medžioklės modelius 40 šalių.

VX 81 - Distribution Amplifier Mini Line 98.5 dBuV 21 dB, Wisi

Praėjusių metų gegužės mėnesį bendrovė parinktys vx šautuvų paminklų sutartį JAV karinei įstaigai. Visą eilutę adresu targetpoint. Bendrovė nuolatos įgyja patikimumą su vidutinės kainos šautuvais, žiūronais ir smulkmenomis, kurios suteikia didelę vertę.

kaip užsidirbti pinigų savo laisvalaikiu užsidirbti pinigų premija

Pasiūlymuose yra keliolika šautuvų. Taip pat yra × 50, 18x36x60 ir × Gaukite visą informaciją adresu alpenoutdoor. Bruntonas m.

Trimble S9

Pasukite jį iki 15 kartų, o jūs turite parinktys vx. Galimas dvigubas padidina padidinimą.

parinktys vx valiutos pasirinkimo sandoriai

Eterna ir Echo linijos yra pigesnės, bet suteikia puikių vaizdų. Taigi Eterna smulkmenos: 24 uncijos Eterna Compact × 50 ir pilno dydžio × Abu yra pilnai dengtos lęšiai su ED ypač mažos dispersijos fluorito stiklu.

Tik 8 colių ilgio, kompaktiški sąrašai už dol.

IC-VX SO16W - Driver IC SO-16W, IC Haus

Dar lengviau pakuoti - tai naujas m. Fiksuotos galios 4 × 32 ir 6 × 42 medžioklės plotai parduoda už ir JAV dolerių. Keturi kintamieji, nuo 1, x iki 3, x, kainuoja nuo iki JAV dolerių. Čia taip pat rasite žiūrovų ir binoklių ribas.

Trimble S9 | GeoNovus

Sužinokite daugiau brunton. SHOT šou.

Sony BRAVIA - What you can do with Google Account

Patrickas yra tarp mano mėgstamiausių žmonių, iš dalies dėl to, kad jis pasakoja istoriją tiesiai. Be to, išplėtėme savo taikymo sritį taip, kad ieškome sunkumų rasti laiko tarpsnių, kurių mes neužpildėme! Visa tai tiesa.

  1. Dvejetainių opcijų vaizdo įrašo taškai
  2. IC-VX SO16W | Įsigykite Driver IC SOW | IC Haus | Elfa
  3. Prekybininkas ir brokeris
  4. Rizikos variantas

LRS versijos 1, x, x x siūlo persiunčiamus vėjo ir aukščio reguliatorius ir apšviestus tinklus. Tiek trumpieji Mag, tiek parašo pasirinkimo skalės turi 1 colio parinktys vx, kaip ir bauda × 35 Pilno lauko II regėjimo šautuvams ir šautuvams. Jei esate handgunner, apsvarstykite Burris × 32 EER apimtį su apšviestu tinkleliu. Kaip ir kiti gamintojai, Burris išreiškia daugiau taktinių sričių tiems, kuriems jų reikia, ir tuos, parinktys vx apsimeta.

Jų 30 mm vamzdžiai turi šoniniu būdu įmontuotus paralaksinius skambučius, plieninius plieninius koregavimus ir apšviestus tinklus. Tai 26 uncijos × 42, turinčios įvairias galimybes iki metrų nuo atspindinčių objektų. Aš jį nušaudau ir manau, kad jis bus patrauklus kai kuriems šauliams.

Būtinai nuskaitykite kompiuterį su siūlomais įrankiais ir skaitytuvais. Pašalinkite visas laikmenas, pvz. Pasirinkite Saugus režimas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie m. Produktus, klavišas iki burrisoptics. Bushnell Bushnell galėtų uždirbti pinigus, parduodant savo katalogus.

Kaip pašalinti „OnlineGuard“

Knyga - tai parinktys vx naudingas stiklas. Kai kurie iš jų yra nauji. Bushnello ilgas šautuvų sąrašas turi keletą naujų įrašų. Didžiausia naujiena šauliams vis dar yra × 42 šautuvas, kuriame yra įmontuotas lazerio diapazonas.

Praėjusiais metais paskelbta, kad šis 24 uncijos regėjimas suteikia tikslius diapazonus su vienu mygtuko paspaudimu daugiau nei metrų.

Naudingi diskusijos