Pristatymo variantas

Prekių pristatymas ir grąžinimas | riesestenisas.lt

kalnakasių, kas tai

Jei sąlygų buvo laikomasi, prekių pardavėjas privalo nedelsiant, ne vėliau kaip per 30 dienų nuo vartotojo rašytinio atsisakymo gavimo dienos, grąžinti vartotojui tą pinigų sumą, kuri už prekę, daiktą arba paslaugą sumokėta iki pristatymo variantas nutraukimo.

Gamintojas, pardavėjas arba paslaugos tiekėjas turi teisę negrąžinti vartotojui jo sumokėtos pinigų sumos už prekę ar daiktą, kol vartotojas negrąžino prekės ar daikto, arba nepateikė prekės, arba daikto grąžinimą ar išsiuntimą patvirtinančių dokumentų.

Prekių grąžinimo pareiškimai: pareiškimas dėl prekių pakeitimo kita preke pareiškimas dėl pristatymo variantas grąžinimo pinigus Jūs gausite per 2 savaites po prekių grąžinimo išskyrus mokestį už prekės pristatymą.

pristatymo variantas pasirinkimo galimybių nuorodos

Prekės grąžinimo išlaidas — pašto, kurjerio arba transporto — privalote padengti Jūs pats. Dėl internetinėje parduotuvėje įsigytos avalynės sudaroma 2 metų trukmės sutartis.

Mes išnagrinėsime problemą ir susitarsime dėl Jums palankiausio situacijos sprendimo.

pirkimo variantai padalintas į dvi kriptovaliutas

Prekė nekeičiama ir netaisoma, jei gedimų atsirado nesilaikant naudojimo instrukcijos ir taisyklių. Prisiminkite, kad akcijų arba kuponų nuolaidos paprastai nesumuojamos. Atskirais atvejais akcijų ir kuponų galiojimo metu gali būti atšauktas nemokamas pristatymas.

riesestenisas.lt pristatymo video

Išsaugok pirkinį patvirtinantį dokumentą. Užsisakydami prekes, Jūs pristatymo variantas su prekių užsakymo, apmokėjimo, pristatymo ir grąžinimo taisyklėmis. Sėkmingo apsipirkimo Gabi

pristatymo variantas dėl dvejetainių opcijų vsa metodo

Naudingi diskusijos