Streikuoti kainomis

Teisės akto straipsnis

streikuoti kainomis bitcoin įranga kaina

X nuo 07 01 Žin. XI nuo 08 01 Žin. Priimti sprendimą skelbti streiką įmonėje ar jos struktūriniame padalinyje turi teisę įmonėje veikianti profesinė sąjunga jos įstatuose nustatyta tvarka.

Eltos nuotr. Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga rengs terminuotą dviejų valandų streiką.

Jeigu įmonėje nėra veikiančios profesinės sąjungos streikuoti kainomis jeigu darbuotojų kolektyvo susirinkimas neperdavė darbuotojų atstovavimo ir gynimo funkcijos atitinkamos ekonominės veiklos profesinių sąjungų organizacijai, priimti sprendimą skelbti streiką įmonėje arba jos struktūriniame padalinyje turi teisę darbo taryba. Streikas įmonėje skelbiamas, jeigu šiam sprendimui slaptu balsavimu pritarė: 1 skelbti įmonės streiką — daugiau kaip pusė įmonės darbuotojų; 2 skelbti įmonės struktūrinio padalinio streiką — daugiau kaip pusė to padalinio darbuotojų.

Priimti sprendimą streikuoti kainomis streiką atidarius pamm sąskaitą lygiu turi teisę šakos profesinių sąjungų organizacijos jų įstatuose nustatyta tvarka, aptarus Lietuvos Respublikos trišalėje taryboje.

tikrai reikia užsidirbti pinigų

Apie būsimo streiko pradžią darbdavys turi būti įspėtas raštu ne vėliau kaip prieš septynias dienas nusiunčiant jam šiame straipsnyje nustatyta tvarka priimtą sprendimą. Skelbiant streiką galima kelti tik tuos reikalavimus, kurie nebuvo patenkinti streikuoti kainomis procedūros metu arba tarpininkavimo metu.

Vlog 96. PARYŽIAUS NESĖKMĖS (streikas, prastos rekomendacijos ir didelės kainos)

Prieš streiką gali būti organizuojamas įspėjamasis streikas. Jis negali trukti ilgiau kaip dvi valandas.

Visuotinis aukštųjų mokyklų įspėjamasis streikas 11 18 Lietuvos sporto universiteto profesinė sąjunga kviečia kartu su Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimu LAMPSS ir su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis lapkričio 28 d.

Įspėjamasis streikas skelbiamas šio straipsnio 1 ir 2 dalyse nurodytos profesinės sąjungos įgalioto valdymo organo arba darbo tarybos rašytiniu sprendimu be atskiro darbuotojų pritarimo.

Apie šį streiką darbdavys turi būti įspėtas raštu ne vėliau kaip prieš septynias dienas.

prekiaujama kaip bmznes pamatyti, kaip užsidirbti pinigų

Priėmus sprendimą dėl streiko taip pat įspėjamojo geležinkelių ir miesto visuomeninio transporto, civilinės aviacijos, medicinos, vandens, elektros energijos, šilumos ir dujų tiekimo, kanalizacijos, atliekų išvežimo ir liftų nuolatinės priežiūros įmonėse, apie jo pradžią darbdavys turi būti įspėtas raštu ne vėliau kaip prieš keturiolika dienų.

Sprendime skelbti streiką nurodoma: 1 reikalavimai, dėl kurių skelbiamas streikas; 2 streikuoti kainomis streikuoti kainomis.

Naudingi diskusijos