Variantas org. Wilkes-Barre variantas

Variantas по Русский, перевод, Литовский-Русский Словарь

eterinis bitcoinas

Pamažu atsiskleidžia genetinės šimtamečių paslaptys — ir jos rodo, kad žemas cholesterolio lygis svarbus neįprastam ilgaamžiškumui. Manoma, kad genetika lemia iki 30 procentų žmogaus gyvenimo trukmės skirtumo. Augo įtarimai, kad ilgaamžiškumą lemia retos mutacijos.

anoniminė bitcoin kortelė ar įmanoma iš tikrųjų užsidirbti pinigų prekybai?

Bet jų neaptinka standartiniai genetiniai tyrimai, kai atliekama trumpų DNR atkarpų sekoskaitą, ieškant žinomų variantų, užuot tyrus visą genomą, ieškant nežinomų. Ieškodami nežinomų variantas org mutacijų, Timothy'is Cashas iš Ispanijos Nacionalinio vėžio tyrimų centro Madride su kolegomis nuskaitė visą trijų Ispanijos šimtamečių ir keturių jų ilgamečių brolių ir seserų ekzomą — baltymą koduojančią DNR dalį.

variantas org neribotos vertės pasirinkimas

Jie buvo palyginti su žmonių — kurių daugelio gyvenimo trukmė turėtų būti vidutinė, nes tik 1 iš žmonių gyvena iki metų — ekzomais. Variantas org genas — variantas org B — turėjo retą mutaciją visose trijose variantas org šeimose ir kuri buvo retesnė kontrolinėje grupėje. Gali būti, kad šios mutacijos sumažina blogojo cholesterolio lygį Aging Cell, doi. Komanda dabar tiria, ar šimtamečių cholesterolio lygiai atitinka šią teoriją.

dvejetainis pasirinkimas nuo 10 centų

Clare Wilson.

Naudingi diskusijos